zombie

10. listopadu 2010 v 19:02 | *LŮŮLA*
tak sem opět vylezla ze své ztrouchnivělé a plísní prolezlé hrobky (myšleno takřka doslova) a rozhodla sem se zveřejnit zde životní příběj´h jedné malililinkaté holčičky jménem Albertina. tažke abych začala ne?(perex)

   Byl krásný večer, seděla jsem na posteli a přemýšlela co napsat miláčkovi do smsky na dobrou noc. Byla jsem velice unavená, a proto se není čemu divit že jsem si k tomu zhasla a zachumlala se do peřiny. Ta příjemně hřála, takže jsem z ničeho nic prostě a jednoduše usnula.
   Ráno jsem se probudila s černým svědomím, že jsem spala bez korzetu, a navíc nenapsala Kubikovi dobrou noc.
   No nevadí. Sebrala jsem svačinku a uháněla na autobus. Ve škole byla opět nuda, čili nezbylo mi nic jiného než ve vyučování tak trošku pochrupkávat. Ne, neděste se, známky mám opravdu celkem obstojné. Mohla jsem si dovolit jeden den nedávat pozor. Ale moje dřímota nebyla způsobena ani tak nudou, jako nehoráznou a obrovskou těšavkou na večer, na Kubíka a na Casino v klubu Teplo.
    Tak si tak zasněně sedím ve škole, když z ničeho nic zvoní. Nádhera hodím si na záda svůj odporně špinavý bílý batoh a petám z té příšerné funkcionalistické bedny na nádraží.
12
POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ=*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama